Beşikdüzü HABERLERİ
MUZAFFER GÜDÜ HAKKA YÜRÜDÜ
14 Nisan 2020, 22:00 0
MUZAFFER GÜDÜ HAKKA YÜRÜDÜ
Trabzon Beşikdüzü İlçesine bağlı Yeşilköy mahallesi sakini Muzaffer Güdü İstanbul da astım bronşitve solunum yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşına 76 yaşında yenik düştü.
BEKİR  KARA 38 YAŞINDA GENÇLİĞİNE DOYAMADAN ÖLDÜ
14 Nisan 2020, 07:20 1
BEKİR KARA 38 YAŞINDA GENÇLİĞİNE DOYAMADAN ÖLDÜ
Trabzon Beşikdüzü İlçesine bağlı Yeşilköy mahallesi Karafotuğu ailelerinden Şoför esnafı Eşref Kara’nın 2 çocuk Babası 38 yaşındaki oğlu Bekir Kara beyin kanaması sonucu kaldırıldığı hastanede gençliğine doyamadan vefat etti.
Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü’nde maske dikimine başlandı
11 Nisan 2020, 00:46 0
Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü’nde maske dikimine başlandı
Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü’nde maske dikimine başlandı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Karabayır 8 kadar usta öğretici tarafından ilk etapta 5 bin maske üreteceklerini ve maskelerin Trabzon Valiliği’ne teslim edileceğini belirtti.
ALBAY KEMAL ÜNAL'DAN SINIRA ZİYARET.
08 Nisan 2020, 22:35 0
ALBAY KEMAL ÜNAL'DAN SINIRA ZİYARET.
Trabzon İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Albay Kemal Ünal Korona Virüsü Salgını Nedeniyle Trabzon Giresun İl Sınırında Beşikdüzü Denizli Mahallesi Fidanlık Mevkinde Kurulan Trafik Kontrol ve Uygulama Noktasında Görev Yapan Emniyet Mensuplarını Ziyaret Etti.
MUHTAR KELEŞ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
04 Nisan 2020, 21:39 0
MUHTAR KELEŞ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Trabzon Beşikdüzü İlçesine bağlı Denizli mahalle muhtarlığına 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri sonrasında muhtar olarak seçilen bir dönem Karadeniz bölgesinde yayın yapan bir radyoda oluşturulan program sonrasında Denizli Mahallesi yeni muhtarı Yusuf Keleş deyim yerindeyse Kaptan Yusuf olarak hafızalarımıza yer edindi.
BMTAL'DEN CORONA VİRÜSLE MÜCADELEYE  BÜYÜK DESTEK
03 Nisan 2020, 07:24 0
BMTAL'DEN CORONA VİRÜSLE MÜCADELEYE BÜYÜK DESTEK
TRABZON/Trabzon Beşikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dünya genelinde olduğu gibi Yurdumuzda da etkili olan Korona virüsle mücadele kapsamında  Beşikdüzü İlçe Kaymakamı Şakir Öner Öztürk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beşikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demir koordinatörlüğünde  koruyucu maske üretimine başladılar.
Köylü Mehmet Hakka Yürüdü
29 Mart 2020, 11:01 0
Köylü Mehmet Hakka Yürüdü
TRABZON; Beşikdüzü İlçesi eski esnaflarından ve Çakırlı mahallesi sakini halk arasında ‘’Köylü Mehmet’’ olarak tanınan 79 yaşındaki Mehmet Kılıç tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet  hastanesinde  vefat etti.
SÜTÇÜ TEYZE HAKKA YÜRÜDÜ
28 Mart 2020, 00:00 0
SÜTÇÜ TEYZE HAKKA YÜRÜDÜ
TRABZON;Beşikdüzü Vardarlı mahallesi sakinlerinden Beşikdüzü eski esnaflarından merhum Topal Osman lakaplı Osman Kalay eşi Beşikdüzü İlçesi esnaflarından ''Sütçü Teyze'' olarak tanınan Milli Eğitim Müfettişi Metin ve Günçay Kalay'ın Annesi süt ürünleri satan 87 yaşındaki Fikriye Kalay tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
Gaziye Madalyası ve Beratı Takdim Edildi
19 Mart 2020, 22:41 0
Gaziye Madalyası ve Beratı Takdim Edildi
Trabzon Beşikdüzü Kaymakamı Şakir Öner Öztürk tarafından Beşikdüzü'lü Kıbrıs Gazi İbrahim Kurt'a Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyası ve Beratı kaymakam Öztürk'ün makamında takdim edildi 
ASLI ÇITLAK 87 YAŞINDA KAR FIRTINASI ALTINDA ÇITLAKLI MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ
10 Şubat 2020, 19:57 0
ASLI ÇITLAK 87 YAŞINDA KAR FIRTINASI ALTINDA ÇITLAKLI MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ
TRABZON;Beşikdüzü İlçesine bağlı Çıtlaklı mahallesinin Kızılağaç Köyünden ayrılarak bağımsız bir köy olmasında büyük emeği olan merhum Katip Mehmet Çıtlak eşi Aslı Çıtlak yaklaşık olarak 3 yıldır yakalanmış olduğu hastalıktan dolayı bitkisel bir yaşam mücadalesiyle yaşam savaşını tedavi gördüğü hastanede dün gece vefat etmesin ardından cenaze merasimi bu gün Beşikdüzü Çakmak Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından evinin yanında bulunan eşi ve gelini Ayşe hocanın yanında ebediyete uğurlandı.
Yaman Hırsız Girdiği Evde Çalacak Bir Şey Bulamayınca Özür Diledi
07 Şubat 2020, 10:59 0
Yaman Hırsız Girdiği Evde Çalacak Bir Şey Bulamayınca Özür Diledi
TRABZON;Beşikdüzü ilçesine bağlı Dağlıca mahallesi sakini İrfan Elbir her vatandaşımız gibi evine aş götürmek için çıkmış olduğu yaşam yolunda yaz dönemlerinde babadan yadigar olan evine uzak olarak Trabzon da ikamet ederek çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Beşikdüzü İlçesine bağlı Dağlıca mahallesinde bulunan Baba yadigarı evinden kış gelmeden bir haber bilmek için evine gelir.
Başkan Ramis Uzun Oğlunu Nişanladı
03 Şubat 2020, 23:18 0
Başkan Ramis Uzun Oğlunu Nişanladı
TRABZON;Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’un küçük oğlu Çağrı Uzun, Ayvalık’ta düzenlenen bir merasimle Hande Soykan ile nişanlandı. Ramis Başkan’a ve mutluluğa ilk adımı atan genç çifte hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, Yüce Allah tamamına erdirsin diyoruz.
Beşikdüzü açık cezaevinde firar iddiası
09 Aralık 2019, 00:11 0
Beşikdüzü açık cezaevinde firar iddiası
Beşikdüzü Açık Cezaevinde bu akşam istenmeyen bir hadise gerçekleşti. Cezaevinde hırsızlık suçundan hükümlü bulunan bir kişi akşam sayımında cezaevinde olmayınca firarı verildi.. Şahsın her yerde arandığı belirtildi. 
TRAFİK CANAVARI  MUHAMMET ZIP’I 27 YAŞINDA SEVDİKLERİNDEN AYIRDI
08 Aralık 2019, 18:12 0
TRAFİK CANAVARI MUHAMMET ZIP’I 27 YAŞINDA SEVDİKLERİNDEN AYIRDI
TRABZON;Beşikdüzü Çakırlı mahallesi sakini Bekir Zıp’ın oğlu İstanbul Dudullu’da ikamet eden Muhammet Zıp trafik kazası sonucu 27 yaşında sevdiklerinden ayrıldı.
Vardallı Mahallesi Tehlike Saçıyor
29 Kasım 2019, 22:47 0
Vardallı Mahallesi Tehlike Saçıyor
TRABZON;Beşikdüzü İlçesi Vardallı Mahallesi Muhtarı Serdar Saraç, yıllardır Vardallı Mahallesi’nin sorunlarının ihmal edildiğini, yeterli hizmeti almada güçlük çektiklerini belirtti.
ÖĞRETMEN  TORUN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
24 Kasım 2019, 00:13 3
ÖĞRETMEN  TORUN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
TRABZON,; Beşikdüzü İlçesine bağlı eski adı Gancuma Kızılağaç-Çıtlaklı mahallesi sakinlerinden Merhum Gazi Hasan Çavuşun merhum Trabzon Nüfus Müdürlüğü personelinin Hasan & merhume Zülbiye Çıtlak çiftinin Trabzon Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek Dersi Öğretmeni Kadir Çıtlak 24 Kasım 2019 Öğretmenler günü öncesinde örnek bir davranış göstererek bir farkındalığa imza attı.
Gazeteci Muhammet Taş Yakalandığı Hastalığa Yenildi
07 Kasım 2019, 08:17 0
Gazeteci Muhammet Taş Yakalandığı Hastalığa Yenildi
TRABZON;Beşikdüzü İlçesinde Öğrencilik yıllarında sınıftan kaçarak başladığı Gazetecilk meslekğinde yükselerek büyük başarılara İmza atam başarılı meslektaşımız Anadolu Ajansı Beşikdüzü temsilciliği bir çok Gazeteye haber makale yazan kendi adına Gazete çıkartan daha da önemlisi yaşından fazla atletizim’den kazandığı madalyalarla her zaman gönlümüzde yer kazanan değerli meslektaşımız 2017 yılının Mart ayında yakalanmış olduğu amansız hastalığa tedavi gördüğü hastanede yenik düştü.
Üzerimize Düşen Görevleri Yapıyoruz
31 Ekim 2019, 23:33 0
Üzerimize Düşen Görevleri Yapıyoruz
Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin yapılan son toplantılarında Beşikdüzü Kentsel Dönüşüm Projesi ve İmar Planı ile alakalı alınan kararlarla ilgili açıklamalar yaptı.
BGC Beşikdüzü Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
23 Ekim 2019, 23:15 0
BGC Beşikdüzü Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
TRABZON; Beşikdüzü Kaymakamlığına 2019 Ağustos ayının ilk haftasında İçişleri Bakanlığı’nın Vali Yardımcıları ve Kaymakam atamalarına ilişkin kararnamesi Resmi Gazete’nin sayısında yayınlamasıyla beraber Resmi Gazete’de yayımlana kararnamesi ile 403 mülki idare amirlerinden birisi olan Mardin Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk atanmıştı
Beşikdüzü Ardıçatak mahallesinde sel ve heyelan!
21 Ekim 2019, 19:43 0
Beşikdüzü Ardıçatak mahallesinde sel ve heyelan!
Beşikdüzü Ardıçatak ve çevre mahallelerde akşam saatlerinde başlayıp etkisini artıran sağanak, sel ve heyelana neden oldu. Çakırlı, Dolanlı ve Ardıçatak Üzümözü mahallerinde sel ve heyelan nedeniyle bazı köy ve mahalle yolları ulaşıma kapandı, heyelan sonucu evlerde mahsur kalan vatandaşlar AFAD ekliplerince kurtarıldı. 
”MEHMET DOĞAN TİRMİT TOPLAMAYA GİTTİ GERİ DÖNMEDİ”
29 Eylül 2019, 21:12 0
”MEHMET DOĞAN TİRMİT TOPLAMAYA GİTTİ GERİ DÖNMEDİ”
TRABZON;Beşikdüzü İlçesine Bağlı Bayırmahalle sakini 87 yaşındaki Mehmet Doğan yaylada tirmit topladığı sırada kaybolduğu belirtildi.
''CHP Milletvekilleri Başkan Uzun'u Ziyaret Ettiler''
21 Eylül 2019, 18:40 0
''CHP Milletvekilleri Başkan Uzun'u Ziyaret Ettiler''
TRABZON;Beşikdüzü İlçe Belediye Başkanı seçilen Ramis Uzun 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri sonrasında CHP Milletvekilleri Uzun'u ziyaret ettiler.
Beşikdüzü Çakırlı'da kaza 1 ölü 1 yaralı
17 Eylül 2019, 02:07 0
Beşikdüzü Çakırlı'da kaza 1 ölü 1 yaralı
Çakırlı Mahallesi sakinlerinden Yılmaz Dübüş ile eşi Güldane Dübüş kaza yaptı. Şarampole yuvarlanan araçta ağır yaralanan Güldane Dübüş olay yerinde hayatını kaybetti.
Hakan Uzuner vefat etti
29 Ağustos 2019, 14:47 0
Hakan Uzuner vefat etti
Beşikdüzü Şahmelik Mahallesi'nden Hakan Uzuner (35) geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat etti.